Зголодніли ?!

Думаєте про те, яка ж доставка їжі в Києві зможе Вас здивувати?!

Впевнені, що швидкість і якість на першому місці, але втомилися від звичних піци і суші, тоді чудовою альтернативою стане - доставка Азіатської їжі в коробочках. А якщо, раптом, Ви вже встигли спробувати всі види локшини, тоді спеціально для Вас, команда Tainabox, створила нову, неповторну бурякову і шпинатну локшину, яка вразить не тільки смаковими якостями, але і оригінальністю зовнішнього вигляду.
У нашому меню, ми об'єднали найпопулярніші блюда тайської і китайської кухонь. Різноманітність локшини і рису, приготованих, в воке, дозволить Вам замовити не тільки ситний обід в офіс, а й прекрасний вечеря додому, а наші кур'єри подбають про те, щоб замовлення було доставлено Вам гарячим і в найкоротші терміни. До складу наших страв, входить величезна кількість свіжих овочів, ніжне м'ясо, морепродукти, а так же, оригінальні пікантні соуси, приготовлені на основі спецій привезених з країн Азії
Тому, зробивши замовлення - Ви неодмінно отримаєте блюдо з автентичним азіатським смаком. Відкривши для себе, головну таємницю смаку страв «Tainаbox» Ви будете повертатися до нас знову і знову, адже якість продукції та швидкість доставки буде радувати Вас завжди.